ZalaiZug - Dia

Avagy egy lány a szomszéd ...hegyről. :)


2025. aug 03.

Learatom a vihart!

írta: ZalaiZug
Learatom a vihart!

Miért félünk a vihartól? Tegnap késő este viharban jöttem haza, vezetve. Szakadt az eső, dörgött, villámlott. Azon gondolkodtam, hogy mióta itt élek Zalában, azóta tartok igazán a viharoktól, jobban fogalmazva: Azóta érzékelem őket ennyire közelről, élesen és a veszélyeivel tisztában léve. Odahaza…

Tovább Szólj hozzá

élet személyes vihar felnőtt gondolatok írás eső felelősség villámlás dörgés természetesélet nomádélet hegyilány

2023. ápr 14.

Klaudia nem fordult kétszer

írta: ZalaiZug
Klaudia nem fordult kétszer

Klaudia nem fordult kétszer Tegnap, ahogy ismét csak töltöttem ki reggel a négyszemélyes kotyogósból a kávét, a direkt megnövelt méretű bögrémbe, azon mantráztam, hogy na még ez a kicsi férjen már bele. Inkább dugig töltöm, és tyúklépésben járok, leiszok a tetejéről (pedig így még fel sem tudom…

Tovább Szólj hozzá

élet kávé személyes döntés gondolatok fejlődés felelősség önismeret elég felelősségvállalás emberésember

süti beállítások módosítása