ZalaiZug - Dia

Avagy egy lány a szomszéd ...hegyről. :)


2025. júl 21.

Gyere, önkielégítem magunkat!

írta: ZalaiZug
Gyere, önkielégítem magunkat!

Gyere, önkielégítem magunkat! Lecsuktam a laptopot. Merthogy a kávé mellé kinyitottam. Így szoknak indulni a reggelek gyakran. Vagy írok, vagy nekiindulok „értelmeset” csinálni. De az esélyt megadom, hátha jön egy gondolat, egy érzés, amit meg akarok egy írás erejéig ragadni, és úgy tovább engedni…

Tovább Szólj hozzá

jövő élet színpad férfi önkielégítés férfiak nők valóság írás színes önismeret kapcsolatok kockázat kapcsolódás self felelősségvállalás személyiségfejlődés önazonosság valós megjátszás milegyen Biblia hegyiélet hegyilány

2025. jan 03.

Van sz@r a palacsintában!

írta: ZalaiZug
Van sz@r a palacsintában!

Reggel olvastam egy posztot. Egy kedves, bájos hölgy írta, aki szintén egyedül vágott bele a rengetegbe. Csak ő máshol, állatokkal, talán kicsit idősebben. Ő is ír, ha jól emlékszem, talán előttem egy kicsivel indult az ő virtuális oldala is, ilyen téren. Régebben olvasgattam, de aztán – saját…

Tovább Szólj hozzá

jövő élet időjárás személyes döntés gondolatok írás eső fejlődés bullshit önismeret önismereti szél fagy kapcsolatok hőség kockázat kapcsolódás felelősségvállalás önazonosság spirituális jókislány milegyen vagyokakivagyok hegyiélet emberésember hegyilány

süti beállítások módosítása