Takarítsunk-e kocsit randi előtt?
Illendőség vagy megjátszás?
Takarítsunk-e kocsit randi előtt?
Ez a múltkor már megfogalmazódott bennem, vezetés közben. Tegnap viszont újra eszembe jutott. Tudjátok, feltettem a ruhaszárítós-kupis posztot az autóval, és érkezett is a témába vágó komment.
És bizony, ahogy a srác segített betenni a kocsiba a szárítót, az is átfutott az agyamon: Ha bármikor, bárkivel úgy alakulna, hogy leszólít az utcán, és az autómig kísér, mit gondolna, ha meglátja a járgányt? Vajon azzal a lendülettel törölné ki az insta elérhetőségemet, vagy csak csodálkozna: Honnan jött ez a lány? Tanyáról..?
Tehát: Kell-e, illik-e puccba vágni az autót, mielőtt a kiszemelttel randizni megyünk? Mossuk le, hogy külsőleg legalább tökéletes legyen? Már, ami a szennyeződést ...
